لوازم جانبی و لوکس خودرو

روکش صندلی چرمی بخریم یا روکش صندلی پارچه ای؟

گروه

بسیاری از مشتریان در انتخاب بین روکش چرمی و یا پارچه ای تردید داشته و نمی توانند محصول مطابق با نیاز خود را انتخاب کنند. در صورتی که چرم و یا پارچه از مواد خوب و درجه ۱ تهیه شده باشد و مراحل برش و دوخت با کیفیتی را تجربه کرده باشد، دوام بیشتری خواهند داشت و از لحاظ تعریق بدن در تماس با آنها برتری و مزیت غالبی نسبت به هم نخواهند داشت. مشکل از آنجا شروع میشود که برخی از تولید کنندگان به جهت کاهش قیمت محصولات و افزایش حاشیه سود خود اقدام به استفاده از مواد اولیه نامرغوب در تمام و یا بخشی از تولیدات خود می کنند و مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد می نمایند. در صورتیکه از کیفیت محصولی که قصد خرید آن را دارید اطمینان حاصل کردید، می توانید روکش صندلی چرمی و یا پارچه ای مطابق سلیقه خود را انتخاب و خریداری نمایید. در زیر برخی از مهمترین ویژگی های روکش های صندلی چرم و پارچه ای را می خوانید:

 مزایای روکش صندلی پارچه ای خودرو

مهمترین مزیت روکشهای پارچه ای تنوع در رنگ و طرح آنهاست ضمن آنکه این دسته از روکشهای صندلی در مقایسه با روکشهای چرم متفرقه که اکثر تولیدات موجود در بازار را شامل میشود دارای دوام بیشتر ، تعریق کمتر و راحتی بالاتری خواهد بود.

 مزایای روکش صندلی چرمی خودرو

مهمترین مزیت روکشهای صندلی چرمی سهولت در نظافت و تمیز کردن آنها بوده و این دسته از روکشها را مناسب برای خانواده های دارای فرزندان خردسال مینماید. همچنین کسانی که بیشتر از خودروی خود با لباس کار استفاده کرده و یا مجور به حمل وسایلی با خودرو میباشند میتوانند از این دسته از روکشها استفاده کنند . البته باید اذعان داشت که روکشهای چرمی نمای اسپرت تری داشته و جوان پسند تر هستند.


نظرات

آقا سعید | 1396/3/12

بتنظرم روکش چرمی نافرمه حتی درجه یکش چون تو تابستون میشه ماهیتابه داغ تو زمستون میشه کف یخچال،البته تو خودروهای وطنی،تو خودروهای خارجی بخاطر سیستمهای اتوماتیک تهویه و سیستم قبل تهویه برخی خودروهای لوکس روکش چرم مناسبه
پاسخ دادن

علی | 1395/8/23

به نظرم روکش های چرمی بهترن
پاسخ دادن

دوربین مداربسته | 1394/12/2

سلام.ممنون از سایت خوبتون.خیلی ممنونم که در این عرصه بازاری سالم و امروزی رو راه اندازی کردید.

دوربین مداربسته


پاسخ دادن
CAPTCHA