لوازم جانبی و لوکس خودرو

تامین قطعات الکترونیک و حساس خودرو پژو206 در داخل

گروه

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین نجاری به کیفیت بالای خودرو پژو 206 ساخت داخل اشاره کرد و افزود: با توجه به خودکفایی صورت گرفته ، این خودروها از لحاظ کیفیت در سطح استانداردهای جهانی است.
وی تاکید کرد : تولید پژو 206 از دی آغاز شده است و تولید این خودرو تا پایان سال روزانه به 300 دستگاه می رسد.
نجاری گفت : پیش از این هم بخش عمده ای از قطعات این خودرو با همکاری قطعه سازان ایرانی در داخل تولید می شد ، اما پس از قطع همکاری شرکت پژو فرانسه  به دلیل مسائل تحریم ، میزان تولید کاهش یافت که با تولید بقیه قطعات هم اکنون همه اجزاء و تجهیزات این خودرو در داخل تولید میشود و مشکلی نداریم.
وی افزود : تولید 206 ایرانی توانمندی مهندسان و صنعتگران  کشورمان را نشان می دهد.
نجاری، افزایش تولید خودرو را در ساماندهی قیمت های بازار این محصولات هم موثر دانست.
نجاری پیش از این هم گفته است : تولید روزانه گروه صنعتی ایران خودرو در بهمن و اسفند ماه سال جاری به بیش از2500 دستگاه خواهد رسید.        
قائم مقام تولید ایران خودرو با بیان اینکه در حال حاضر روزانه بیش از 2هزار دستگاه خودرو در این شرکت تولید می شود، گفت: در دو ماه آخر سال جاری این میزان به بیش از 2500 دستگاه در روز افزایش می یابد.
قائم مقام تولید ایران خودرو تاکید کرد : در حال حاضر قطعه سازان ایران توان تولید قطعات با کیفیت و در سطح استانداردهای اروپایی را دارند.
وی در ادامه به تولید محصولات جدید ایران خودرو از جمله تندر 90 اتومانیک، دنا، وانت تندر، وانت PU1 و همچنین پژو پارس و 405 جدید اشاره کرد و گفت: تنوع تولیدات با کیفیت به قصد تامین بازار داخلی و افزایش صادرات به سایر کشورها در دستور کار این شرکت است.

پنج


نظرات

مهندس | 1394/12/25

مردیم از اینهمه توانمندی..... کیفت را از مصرف کننده بپرسید.....تا خون گریه کند وگرنه هیچ بقالی.....
پاسخ دادن
CAPTCHA