لوازم جانبی و لوکس خودرو

کارشناسی خودرو

مشاوره، کارشناسی و خرید و فروش خودرو را به ما بسپارید

Car Inspection

شرکت مبتکران اندیشه هیراد با شماره ثبت 433485 و شناسه ملی 10320842626 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. ما از سال 1391 تاکنون مشغول به ارائه خدمات مشاوره، کارشناسی خودرو در محل و قبول سفارشات خرید یا فروش خودرو می باشیم.

 

کارشناسی خودرو در محل: اگر خودروی مورد نظر خود را یافته اید، کارشناس خودرو 30 تا 60 دقیقه بعد از سفارش شما به محل اعزام شده و خدمات کارشناسی فنی و کارشناسی رنگ و بدنه خودرو را بصورت تضمینی در محل ارائه می نمایند.

بیشتر بدانید

سفارش خرید: برای خرید خودرو زمان خود را برای جستجوی در آگهی ها، تماس های متعدد تلفنی و یافتن کارشناس باتجربه هدر ندهید. جستجو و خرید خودرو کارشناسی شده را با قیمت مصرف کننده به همراه تنظیم قرارداد خرید (قولنامه) از ما بخواهید.

بیشتر بدانید

سفارش فروش: اگر قصد دارید برای فروش خودرو خود از مشاوره فنی و قیمت گذاری صحیح استفاده کرده و از پاسخگویی به تماس های متعدد، فروش خودرو به قیمت هایی کمتر از ارزش واقعی و سر و کله زدن با افرادی که به واقع قصد خرید نداشته و در پی کسب اطلاعات هستند اجتناب نمایید؛ خدمات سفارش فروش خودرو ما برای شما طراحی شده است.

بیشتر بدانید

نمونه خدمات ارائه شده: گزارش برخی از خدمات انجام شده شرکت در خصوص کارشناسی خودرو در محل و یا سفارش خرید و فروش خودرو به شرح زیر می باشد.

بیشتر بدانید

 خواهشمند است جهت تعیین وقت کارشناسی و یا کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 8 الی 19 با شماره 88898094 تماس حاصل نمایید.